Decomidor Hakkında

BİZ KİMİZ ?

Ahşap sektöründe kişiye / mekana özgü tasarım, imalat ve uygulama konusunda önemli bir yere sahip olan DECOMIDOR, anahtar teslim mobilya dekorasyon hizmeti vermektedir.

DECOMIDOR

Bunun yanı sıra firmamız, müşterilerine tasarım, malzeme temini, ebatlama, kenar bantlama, eğrisel bantlama, softforming gibi konularda da destek vermektedir. Ayrıca bünyesindeki profesyonel kadro ile sadece mamulün işlenmesi aşamasında değil, sahip olduğu teknik bilgi ile tasarım sürecinde de müşterilerini yönlendirebilmektedir.

DECOMIDOR, yenilikçi ve gelişime açık hizmet anlayışı ile müşterilerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermeyi amaç edinmiş, çağın en son teknolojisini kullanarak sektörde fark yaratmayı başarmış bir firmadır.

DECOMIDOR, projelerini zamanında ve istenilen kalitede teslim etme özelliği ile bilinir. Yaptığı imalatların sorumluluğunu taşır ve müşterilerine taşıdığı bu sorumluluğu hissettirir.

BİZİ FARKLI KILAN UNSURLAR

Toplam Kalite Anlayışı

Firmamızda ham malzeme alımından, tüm proses ve uygulamaya kadar her aşamda kalite anlayışı hakimdir ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Zamanında Teslimat

Firmamız projelerini zamanında ve istenilen kalitede teslim etme özelliği ile bilinir. Yaptığı imalatların sorumluluğunu taşır ve müşterilerine taşıdığı bu sorumluluğu hissettirir.

Yenilikçi Yaklaşım

Firma olarak, size hayal ettiğiniz mutluluğu ve rahatlığı sunmak için durmadan yeni fikirler üretiyoruz. Sıra dışı detaylar, sade ve zarif tasarımları modaya uygun sunuyoruz.

Sürekli Gelişim

Yenilikçi tasarımları, usta teknikleri ve tüm parçalarını deneyimli yönetim yapısı ve uzman servis kadrosu ile her tür tasarıma uygun şekilde özelleştirebilme yeteneği ile imal etmektedir.

DECOMIDOR
TASARIM VE İMALAT

Hammaddelerin ilk tedarikinden en son kalite kontrolüne kadar ödün vermeyen mükemmellik standartlarını karşılamaktadır.

DECOMIDOR
KALİFİYE PERSONEL

Yüksek beceri ve eğitim sahibi personelimiz bugün endüstride rakipsiz durumda bulunan bir ürünün kalitesini temin etmektedir.

DECOMIDOR
İNOVATİF YAKLAŞIM

Fonksiyonel mobilya çeşitleri, verimliliği ve motivasyonu üst seviyelere çıkaran konforlu ve kaliteli tasarımlarla daha da değerli hale geliyor.